HUVILISTE KIRJAD

 

Tere

Mudelpüramiid mõõtutega 40x40cm on kui õhuline kaunitar, super pakend ja nagu lego, selliseid võiks ka meetriseid topelt karkasse olla, super ilus disain ja sobib tänapäeva kaasaegsetesse elamistesse. Lihtsalt avaldasin mõtte, tegelikult mul enda korteris see puidust puidu värvi ju olemas. Nii kaasaegne disain, et sobib ka kontorisse. Ikka täiesti turul konkureeriv.

Tänulikkusega!

------

Tere 

Olen koos oma elukaaslasega põnevuse ja imetlusega kuulanud teie raadiosaateid ja lugenud artikleid. Lisaks on mu elukaaslane lugenud suure põnevusega läbi Graham Hancocki raamatud. Oleme mitmeid kordi puutunud kokku "teiste" maailmadega ning sellega, mis ehk tava silmale esiti nähtamatu.
Oleme hetkel planeerimas reisi Kairosse püramiidide juurde. Kuna teie olete selles vallas ekspert, siis mõtlesin teile kirjutada. On teil ehk soovitusi nende külastuse osas. Olen proovinud internetist leida infot, kas ja kui palju nende sees on võimalik ringi vaadata, kuid pole just liiga palju midagi leidnud. 

Püramiide lähedalt näha ja kogu seda energeetikat tunnetada on meie ammune unistus, kuid väga sooviks ka nende sisse näha rohkem, kui keskmisele turistile
näidatakse. On see üldse võimalik?

Parimate soovidega!

------

Tere


Paar aastat tagasi olin kuulajaks-õppijaks Induitiivteaduse koolis, kus sain osa ka Teie meeldejäävatest loengutest. Olen proovinud Teile helistada, kuid kas pole mina olnud piisavalt järjepidev... Igal juhul nüüd internetist Teie e-posti aadressi leidnuda mõtlesin proovida seda kanalit. Mul on väike soov Teilt mõned elukõverad tellida ja mul on meeles, et Te tegite ka paaride kooselu sobivuse graafikuid. See viimane jäi mul kuidagi kahe kõrva vahele kummitama, peale seda, kui Te olite mulle seletanud meie elukõveraid. Ma väga loodan, et saate mu soovile vastu tulla.
Lugupidamisega,

Katrin

-------

Tere!

Palun koostage mulle üks elukõver. Olen Teilt varem ka neid tellinud, aga see oli päris natukest aega tagasi, seega palun öelge, kas Te saadate paberkandjal tavaposti teel või on see ka elektroonselt võimalik, Ning mis on hind + postikulud, kui tavaposti teel tuleb.

Tervitades

Katrin

-------

Tänan elukõvera-materjalide eest!

Esimese hooga vaatasin, et armastus on nulli, mis nullis, aga sotsiaalne heaolu maksimis. Nüüd on siis mõtlemisainet omajagu.

Tervitades

Kristel

-------

Minu nimi on Mari ning olen õpilane Tallinnast. Kirjutan Teile seetõttu, et olen juba tükk aega edutult otsinud kohta, kust saada enesenele energiapüramiidi (puust raamistik, mis laest alla ripub). Tuttavalt, kes osales Teie pendlikursustel, sain teada, et Teie käest võib sellisel teemal abi saada.

Kõike toredat,

Mari

-------

Tere


Naised ei saa ju suud kinni pidada ja mida üks on saanud, seda teine tahab. Minu sõbranna sooviks endale ka elukõverat, edukõverat ja biorütme.


Parimate soovidega,

Reet

-------

Tere


Sooviks saada Teie käest elu- ja edukõvera ning biorütmide tabeli.


Ettetänades

Veronika

-------

Tere


Olen käinud Teie kursustel ja mitmeid kordi erinevatele inimestele elukaari tellinud. Ikka ja jälle tekib mul küsimus oma tütre kohta. Elukaare järgi on tema nn roomaja. Muidu tragi ja arukas laps aga mingi küsimärk on tema tuleviku kohta. Meie perel on kõigil nullpunkte ja kõrgeid tõuse ja tundub, et nii on ka läinud, aga kust siis laps, kes kõnnib madalalt ? Kas seda on võimalik kommenteerida ? Lisaks telliksin ühe elukaare oma kolleegile.


Tervitades,

Anne

-------

Tere Hr. Viljasoo


Kas Teil oleks võimalik koostada elukõver ja edukõver ? Mis oli see kolmas kaart, millest me rääkisime ? Me sooviksime seda mõlemad. Kas oleks võimalik elukõverale ja edukõverale ka seletavat teksti juurde panna ?


Lugupidamisega!

Swen

-------

Tere


Olen Kristel ja sain Teie kohta infot Jaanika käest. Kas Te veel tegelete nummeroloogiaga ? Sooviksin enda kohta elukõvera infot ja siis huvitab mind veel, et kuidas ma ise saaksin oma elukoha energiaid uurida, näiteks magamiskoha suhtes.


Lugupidamisega,

Kristel

-------

Tere


Minu nimi on Rainer. Olen see inimene, kellega rääkisite telefoni teel. Juttu oli sellest, et kahtlustan, et minu krunt ja maja on seotud pahaenergiaga. Ei taha Teid telefoni teel tülitada, aga unustasin küsida või ei jäänud Teie jutust lihtsalt meelde. Kui saadan Teile sellise skeemi, nagu soovisite, siis mis on minu jaoks lõpptulemus ? Kas saan lihtsalt teada, et minu majas on või ei ole halb energia, ja juhul kui on halb väli, siis pean maja lihtsalt müüma ? Või siis juhul, kui minu majas ikkagi on mingigi pahaväli, siis kas saate minu maja ja krundi sellest halvast puhastada ?


Lugupidamisega,

Rainer

Tere


Mina olen Katrin ja me kohtusime Teiega Viljandis toimuval loengul. Kirjutan Teile seetõttu, et tahaksin nõu küsida. Te olete mulle ka teinud elukõverad ja tahaksin nõu küsida, kuidas saaks armastuse  eeldust 0 muuta. Olen sellele probleemile juba mitmeid aastaid lahendust püüdnud leida, kuid ei ole olnud selles eriti edukas. Probleem on minu jaoks ka seetõttu tähtis, et armastus seob kõik minu elu probleemid ja selleni olen ka ise jõudnud. S.t. kui ma oma südames rahu ja õnne ei leia, siis ei suuda ma ka täisväärtuslikult Teisi aidata ja oma eluteed edasi minna nii, et mu vaim sellega täielikult rahul oleks. Kas ja kuidas oleks võimalik Teiega kohtuda ? Kas Te olete üldse nõus mind aitama ?


Teie vastust ootama jäädes,

Katrin

-------

Tere


Kunagi kuude eest tülitasin Teid telefonikõnega. Tahtsin teada tänapäevaseid seisukohti õhu kvaliteedi asjus. Loodan väga, et Teil on selleks lähitulevikus mõni hetk.
Lugupidamisega!

Anneliis

-------

Tere tere!


Ma olen Teie õpilase tütar Helen ja tegelikult mul oleks hädasti vaja Teiega kohtuda, et paari asja arutada. Andke palun teada, siis millal Teile sobiks.

Helen

-------

Tere


Olen huviga lugenud artikleid ja kirjutisi püramiidide kohta ja nende tõestatud ja tõestamata mõjudest ja ilmingutest. Ka mul endal ripub juba mõnda aega üks omavalmistatud püramiidi „koopia“ magamistoas voodi kohal... Kuid hetkel otsin ma uurimistöid, kirjutisi, artikleid maakiirguse ja energiavööndite kohta ning nende uuritud mõjudest elus- ja eluta loodusele, inimestele jne... Olen omal käel pildadega uurinud positiivseid ja negatiivseid vööndeid looduses ja leidnud huvitavaid seoseid. Oleks väga huvitav tutvuda teiste poolt pildaga uurimuste tulemusi kinnitustleidnud faktidega. Samuti on huvitavad nähtused looduslikud- „maapinna energia anomaaliad“. Kas ja kuidas ja millega on võimalik nende tugevust, võimsust mõõta??? Kui oleks kellega sel teemal mõtteid vahetada, oleks mul 101 küsimust arutada.


Lugupidamisega!

Valdo

-------

Dr. Viljo Viljasoo, tere!


Julgen Teie poole pöörduda pelgalt seetõttu, kuna telefonivestluses Te väga abivalmilt mind nõustasite. Mind vaimustab mõte kodu planeerimisest. Mida võiksid ja peaksid inimesed oma maja krundi valikul arvestama? Millised on ohud, sest on teada juhtumeid, kus kimbutab pikne või mingil muul põhjusel ei saa pererahvas iial rahu ega õnne maitsta. Hea oleks mõni eluline näide.

Kaja

-------

Küsimus Sain ühelt kenalt inimeselt Teie andmed ja oleks vajalik mõõta majas maamagnetvälja. Minu sõbranna nimetas neid kuidagi Hartmanni maamagnetväljaksvõi midagi taoliseks. Et pidavat mõjutama kuidagi viisi tervislikku seisundit. Kuna ostsime maja ja kuidagi tervis naa nigelaks näinud, kuigi elame rohelises piirkonnas. Kas see oleks võimalik?
Lugupidamisega.

Ly

-------

Tere


Vestlesime täna telefonitsi õhuioonide ja õhuionisaatoride teemal. Suured tänad info ja professionaalse vestluse eest. Võtan Teiega kindlasti järgmisel nädalal ühendust.


Kõike paremat soovides,

Valdur

-------

Tere


Vaatasin oma elukõvera uuesti üle, seal oli lohutuskõver hetkel 9 palli peal, otsustasin, et ei osta tšiklit. Natuke kahju on, kuna olen seda kogu aeg tahtnud, aga mis siis ikka. Et midagi saavutada, peab millestki loobuma. Mul on hea meel, et mul selline tark inimene aeg-ajalt kõrval on, nagu Teie. Suured tänud, et õigele teele mind suunate. Loodan, et meie suhe ei katke ja et ma ka kunagi nii targaks saan, et Teile kasulik olla.


Tänud,

Kalle

-------

Tervitusi sügise soojast Sakust!


Pole Sinuga sada aastat kohtunud. Aga kui endal mõistus otsas, siis tuled Sa kohe meelde. Mind nimelt agiteerivad kaks firmat. Neile järelmüüjateks. Mis arvad, kas tasuks mul nendega liituda ? Kui see Sulle suurt tüli ei tee, kirjuta mõne sõnaga. Ise elan hästi ja poiss on juba kolmene. Kas Sa Tallinnas ka loenguid pead, mul nüüd rohkem vaba aega, tahaks kuulama tulla.


Päikest sombusesse päeva!


Katrin